My Travel 24
Наш адрес
36000 Полтава,
ул. Героїв-Чернобильців 2,
офіс 1
Время работы офиса
Пн - Пт: з 10.00 до 19.00
Сб: з 11.00 до 16.00
Нед: вихідний

Кам'янець-Подільський

  КАЗКОВИЙ КАМ’ЯНЕЦЬ – ПОДІЛЬСЬКИЙ +МАЛЕНЬКИЙ ПАРИЖ – ЧЕРНІВЦІ 
Кам’янець-Подільський – Чернівці
Тур на 8 березня в легендарний Кам’янець-Подільський і прекрасні Чернівці!
Затишний готель “Клеопатра” в центрі Старого міста.
Нічна екскурсія “Полювання на відьом”
 
 
Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Найближчі дати: 6.03.2021 – 9.03.2021
Вартість туру: 2400 грн.- для дорослих; 2200 грн. – для дітей до 14 років
 
 
06.03.2021 (субота) – збір групи. Виїзд з м. Полтава в 18.00
07.03.2021 (неділя)
Нас зустрічає м.Чернівці. Місто відкриє Вам ще одну, аристократично витончену і по-буковинськи щедру сторону України. Тут історичні та архітектурні пам’ятки гармоніюють між собою, створюючи дивню затишну атмосферу свята. Місто з неповторною історією, де оживають біографії багатьох відомих людей.
Оглядова екскурсія. Чернівецький Національний університет є символом міста, який стоїть одним з перших в списку об’єктів, бажаним побачити всіма гостями міста! Університет являє собою «велику» красиву будівлю з своєю історичною візиткою. Ще одним цікавим культурним об’єктом міста можна виділити Чернівецьку Ратушу її відвідують теж з дня в день чимало туристів. Також в місті ще дуже багато цікавих пам’яток різного значення: це архітектурні будівлі, культурні об’єкти.
Переїзд в м. Кам янець-Подільський. Поселення в готель”Клеопатра”. До ваших послуг в готелі: більярд, боулінг і басейн (входить у вартість). Вільний час.
ФАКУЛЬТАТИВНО: НІЧНА ЕКСКУРСІЯ «ПОЛЮВАННЯ НА ВІДЬОМ»- 350 грн. 
Кам’янець завжди був відомий великою кількістю відьом. Туристів одягають в чорні мантії і разом з гідом вони спробують розгадати таємниці містичних історій Старого Кам’янця. Ми спустимося в підземелля, зустрінемо чарівних персонажів, дізнаємося, де «працював» кам’янецький кат, лише в світлі смолоскипа пройдемося самими темними вулицями, і, нарешті, дізнаємося про страшні спалення відьом… Чи живі досі кам’янецькі відьми і чим займаються…
Нічна екскурсія «Полювання на відьом» – це дослідження і вистава, де ви стаєте і слідчим і актором.
На декілька годин ми зануримося в абсолютно інший світ, світ таємниць і чаклунства.
На завершення – фаер-шоу і «чар-зілля» (глінтвейн в казані).
8.03.2021 (понеділок) Сніданок. 
 ВІТАЄМО ВСІХ ЖІНОК ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!
Оглядова екскурсія. Кам’янець-Подільський – «Квітка на камені» – місто яке дарує неперевершені емоції кожному, хто хоча б раз там був! Пішохідна екскурсія по місту, яке стало одним з найкрасивіших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в нашій країні. Вас зустрінуть Польська брама над Смотричем, Кам’яний острів Старої і Нової фортеці, Турецький міст, єдиний в Європі, який з’єднує 2 правих берега, Ратуша, а також храм зі статуєю Мадонни, фонтан «Одна сльоза» і ще багато цікавого. Вирушаємо на екскурсію в музей “Стара фортеця” – одне з семи чудес України. Новий земляний замок, Руські ворота, Турецький міст і багато іншого. Дізнаєтеся про них багато дивовижних історій. Увечері, коли вмикається світло, неприступна фортеця стає особливо магічною, перетворюючись в казковий замок. Цей момент обов’язково варто зняти на камеру.  Це одне з тих місць, які краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
Вільний час.
17.00- виїзд до м. Полтава
09.03.2021 (вівторок) – Ранкове повернення в м. Полтава.
Свято весни і краси запам’ятається Вам яскравою і пізнавальною мандрівкою!
ВАРТІСТЬ ТУРУ 2400 грн. – для дорослих; 2200 грн. – для дітей до 14 років
У вартість входить: автобусний трансфер по всьому маршруту, проживання в готелі  (2-3х місні номери з вигодами), 1 сніданок, екскурсійне обслуговування по програмі, страховка,  супровід по всьому маршруту
У вартість не входить:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти:
– Державний історичний музей-заповідник Кам’янець-Подільський – (для дорослих – 60 грн.; для дітей – 40 грн.);
– Резиденція митрополитів (Університет) Чернівецький національний університет ім. Федковіча – (для дорослих – 50 грн.; для дітей – 30 грн.)